1.9 C
Tetovo
Wednesday, February 21, 2018

Top Lajme

Lajme nga Maqedonia

PDSH mbajti tubim në Kumanovë

Partia Demokratike Shqiptare sonte më 02.10.17 mbajti tubimin e saj në Kumanovë. Para të madh të anëtarëve dhe simpatizantëve të PDSH-së folën, Fitor Seferi...

KANDIDATËT E POLLOGUT U ZOTUAN PËR TË LUFTUAR DHUNËN KUNDËR GRAVE...

Kandidatët për kryetar komunash në rajonin e Pollogut, nënshkruan sot obligim publik, se do të krijojnë kushte në rajonin e Pollogut për të strehuar...

DIMITROV: TA KAPIM TRENIN, TA MBROJMË IDENTITETIN!

Ministi i Jashtëm, Nikolla Dimitrov, në raportimin për punën 100 ditëshe në krye të diplomacisë, ka folur edhe mbi çështjen e emrit. I pyetur...

Rajon

Ekonomi

Bota

Lajme nga Sporti

Magazina

Vdes gjatë lindjes aktorja e njohur e serialeve

Mamaja e aktores 35-vjeçare ka deklaruar për mediat se Marla dëshironte të lindte natyralisht, por kjo lindje i solli komplikacione të cilat në fillim u...

Salsano dhe Xhemi drejtojnë Portokallinë

Teksa jemi gjithnjë e më afër fillimit të sezonit të ri për spektaklin e  humorit ‘Portokalli’, regjisori i njohur Altin Basha ka folur edhe...

Klaudia Pepa trondit rrjetin

Balerina më e famshme shqiptare ka publikuar sot një video ku shfaqet super sensuale teksa kërcen në ambientet e shtëpisë.E kush tjetër mund ta...

Pollogu

Ahmeti: Xakin e njoh që nga lufta e Kosovës

Bashkimi Demokratik për Integrim ka prezatuar në fshatin Kamjan skuadrën fituese në zgjedhjet lokale për komunën e Bogovinës.  Tubimi u çel me një minutë heshtje...

Moti

Tetovo
overcast clouds
1.9 ° C
1.9 °
1.9 °
97%
5.1kmh
92%
Thu
3 °
Fri
0 °
Sat
5 °
Sun
-5 °
Mon
-7 °