Gazetari i njohur Blendi Fevziu njihet tashmë për adhurimin e tij për udhëtimet.

Ai shpesh herë publikon imazhe nga momentet e ndryshme gjatë udhëtimeve të tij.

Këtë herë ai ka publikuar një foto selfie me një personazh të njohur botëror.  Fevziu, i cili ndodhej në avion dhe gjithashtu duke treguar se ndodhej në Francë ka pozuar me aktorin me famë botërore, shumë të dashur edhe për shqiptarët Jean Claude Van Damme.

Burimikohajone.com
Shperndaje