23.5 C
Tetovo
Friday, July 28, 2017

Moti

Tetovo
few clouds
23.5 ° C
25 °
22 °
36%
1kmh
20%
Sat
24 °
Sun
27 °
Mon
30 °
Tue
31 °
Wed
31 °

Lajmet e fundit

Lajme blitz, La Liga

Hektor Bellerin i Arsenalit mbetet objektivi kryesor i Barcelonës për krahun e djathtë të mbrjtës, por drejtuesit katalanë kanë një plan B dhe C...