17 C
Tetovo
Friday, July 28, 2017

Moti

Tetovo
scattered clouds
17 ° C
18 °
16 °
63%
1kmh
40%
Sat
24 °
Sun
27 °
Mon
30 °
Tue
31 °
Wed
31 °

Lajmet e fundit

Lajme blitz, La Liga

Hektor Bellerin i Arsenalit mbetet objektivi kryesor i Barcelonës për krahun e djathtë të mbrjtës, por drejtuesit katalanë kanë një plan B dhe C...