14 C
Tetovo
Tuesday, September 26, 2017

Moti

Tetovo
moderate rain
14 ° C
15 °
13 °
93%
1kmh
90%
Wed
12 °
Thu
11 °
Fri
11 °
Sat
16 °
Sun
14 °

Lajmet e fundit

Lirimi i Fatmir Limajt, momente që nuk harrohen lehtë (video)

Fatmir Limaj është një nga politikanët më karizmatikë dhe më aktivë të Kosovës. Si njëri nga drejtuesit kryesorë të Partisë Demokratike të Kosovës, Limaj...