Dua Lipa është këngëtarja shqiptare e cila nuk di më të ndalet dhe ka mbërthyer gjithë vëmëndjen botërore.

Vetëm pak minuta më parë ajo ka publikuar projektin e saj më të ri.

“Neë Rules”, është videoklipi më i ri nga Dua i cili do të jetë pjesë e albumit të saj “Dua Lipa”.

Këtë e ka bërë të ditur Dua përmes një video që ka postuar në profilin e saj në Instagram.

“NEW RULES OUT NOW – link in bio”, kq shkruar Dua.

Kjo këngë deri më tani ishte në kanalin zyrtar në “Youtube” vetëm si audio.

Nga komentet e shumta që ka marrë Dua, duket se kjo këngë do të pëlqehet shumë.

 

Burimialbeu.com
Shperndaje