Këngëtari Enis Bytyqi ishte i ftuar në emisionin e shoubizzit Mirage, këtë të premte.

Enisi foli për karrierën e tij dhe hyrjen në grupin On Records, në të cilin janë një numër artistësh.

Ndër të tjera, ai tha diçka interesante edhe për njërën anëtare të këtij grupi, e që është Kida.

Në videon e mëposhtme mund ta kuptoni se çka thotë Enisi për Kidën.

BurimiLajmi.net
Shperndaje