Kandidati i BDI-së për kreun e komunës së Zhelinës, Fatmir Izairi që tashmë zhvillon një nga fushatat më moderne prej të gjithë kandidatëve që garrojnë nga të gjitha partitë madje duke ua kaluar edhe bashkëpartiakëve të tij, nesër pritet të dridh Zhelinën, shkruan portali Pollogu.net.Nesër ai do të prezantohet para bashkëfshatarëve të tij në fshatin Zhelinë që është një nga bastionet kryesore të tij dhe vendi ku ai ka punuar shumë gjatë dy mandateve të tij.Tubimi për promvimin e tij para banorëve të Zhelinës fillon në orën 19.00 ndërsa do të mbahet në sallën e shkollës fillore të fshatit Zhelinë./Pollogu.net)

Shperndaje