Ajo në rrjetet sociale është me emrin Lidija Samanta.Ajo gjithnjë publikon foto provokative madje shpesh herë mer edhe komente nga më të ndryshmet nga ndjekësit, shkruan Portali Pollogu.net. Lidija Samanta jeton në Shkup fotot e saj kanë marrë dhenë sepse tërheq gjithnjë me linjat e saj trupore dhe fotot tejet atraktive sidomos duke ekspozuar pjesë të ndryshme të trupit./Pollogu.net/

Shperndaje